آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی کودک به شکل حرفه ای شامل مراحلی می باشد که صبر و شکیبایی پایه و اساس آن به حساب می آید عکاس کودک باید حتما در انتخاب زمان عکاسی عادات کودک  در زمان خواب یا سر حالی  در ساعتی که قصد عکاسی دارد را در نظر بگیرد. هرچند که ممکن است به هر دلیلی موفق به هماهنگ کردن دقیق این زمان نشود اما نزدیک ترین و مناسب ترین زمان را در نظر باید بگیرد.

روز عکاسی روز بسیار حساسی است، کودک  باید در روز عکاسی استراحت کافی داشته باشد تا در زمان عکاسی خسته و کلافه نشود! عکاس باید زمان خواب یا غذای کودک را در نظر بگیرد. هرچند که اگر کودک در حین عکاسی هم به استراحت یا غذا نیاز داشته باشد زمان کافی در نظر گرفته شده تا کودک به شرایط ایده آل عکاسی برسد .

در روز عکاسی همراه داشتن وسایلی که کودک به آنها علاقه دارد و همچنین افرادی که با آنها احساس راحتی و آرامش میکند میتواند کمک بسیار بزرگی باشد.

وسایلی که  کودک شما با آنها تمایل دارد عکس داشته باشد را فراموش نباید کرد، عروسک ها ، اسباب بازی ها خاص، حوله، پتو، کلاه، لباس، هد بند، کراوات، ... هر چیزی که دوست دارد!

البته در آتلیه  اکسیر سعادت هم ابزار و دکور کافی برای عکاسی هست اما بعضی وسایل اگر متعلق به خود کودک باشد خاطره انگیز تر است!

آتلیه کودک IMG_4127 (2) IMG_7833 IMG_7472 - Copy IMG_2180 IMG_2071 IMG_1972 IMG_1636=3 IMG_1551=4 IMG_1499 IMG_0636 IMG_0036